Please choose your preferred language

English Afrikaans

Takto asi vyzerá vaša základná starostlivosť o pleť: cleanser, toner, sérum, hydratačný krém a nakoniec foundation. Možno dokonca zahrniete výrobky na podporu zdravého mikrobiómu pokožky, ktoré vedú k poslednému kroku, ale čo potom? Je pH vášho produktu vyvážené? Obsahuje mierne konzervačné látky? Je voňavý alebo nabitý syntetickými prísadami? Aký je zmysel probiotickej rutiny starostlivosti o pleť bez foundation, ktorá by ju podporovala? No, vyriešili sme vašu dilemu. Pripravili sme foundation priateľskú k mikrobiómu.

Čo je môj mikrobióm a čo pre mňa robí?

Stručne povedané, váš mikrobióm je súčtom všetkých mikróbov vo vašom tele a na tele. Ste jeden veľký superorganizmus a spoliehate sa na mnoho komplexných partnerstiev medzi vašimi bunkami a mikróbmi. Bez mikrobiómu nemôžete prežiť.

Váš mikrobióm vás chráni pred prichádzajúcimi patogénmi, udržuje váš imunitný systém pod kontrolou a zvyšuje bariérovú funkciu vo vašej pokožke, takže je dôležité, aby bolo o neho správne postarané.

Prečo by ste nemali znečisťovať svoj kožný mikrobióm?

Znečistenie mikrobiómu pokožky pridaním syntetických chemikálií môže ovplyvniť jej mikrobiálnu rozmanitosť . Mať na pokožke rozmanitý ekosystém mikróbov je oveľa lepšie ako mať jediný dominantný druh. Nanešťastie, rýchly pokrok a vývoj moderného životného štýlu viedli k strate veľkej časti mikrobiálnej rozmanitosti na našej pokožke, čo zanechalo náš mikrobióm ohrozený. Vaša pokožka neskutočne tvrdo bojuje proti škodlivým mikróbom.

Foundation priateľská k mikrobiómu.

Esse Foundations obsahujú prebiotiká a probiotiká, ako aj celý rad ďalších aktívnych zložiek bezpečných pre mikrobióm. Ak si nie ste istí, prebiotiká sú potravinou, ktorú musia probiotiká prijať, aby bola vaša pokožka zdravá.

Zahrnuté probiotiká obsahujú technológiu Esse’s Level 3 BIOME + pozostávajúcu z tyndalizovaných baktérií Lactobacillus. Tieto baktérie sú schopné zachytiť sa na bunkách pokožky a posilniť bariérovú funkciu pokožky.

Ak chcete podporiť zdravý mikrobióm pokožky, ktorý odoláva znečisteniu, Esse Foundation je riešením pre zdravú a krásne nalíčenú pokožku.

Nájdite svojho najbližšieho obchodníka tu!