Please choose your preferred language

English Afrikaans

Esse Opaľovací krém je jedným z prvých svojho druhu a môže sa rýchlo stať súčasťou výbavy mnohých športovcov – prečo, to sme sa dozvedeli od bežkyne, Riany Henning.

Zmena správnym smerom

Riana je už mnoho rokov zanietenou bežkyňou a taktiež zmenila svoje myslenie smerom k „čistému životnému štýlu“. K jej prechodu na Esse došlo asi pred rokom a svoju kúpeľňovú skrinku zásobila všetkými výrobkami, ktoré vyhovujú potrebám jej pleti. Keď sa Riana dozvedela novinku o kréme na opaľovanie Esse, nemusela dvakrát premýšľať o tom, aké budú jej ďalšie investície do prípravkov Esse, najmä vzhľadom na to, že behá takmer každý deň a často uprostred dňa, keď je slnko najsilnejšie.

Opaľovací krém, ktorý zaškrtne všetky políčka

Riana rýchlo zaradila krém na opaľovanie do svojej tréningovej rutiny, čo bola pre ňu veľmi potrebná zmena, pretože „všetky výrobky jej stále spôsobovali spálenie a vždy jej pálili oči“. Vzhľadom na to, že udalosti, na ktorých sa zúčastňuje, trvajú často celý deň (až 12 hodín), dostatočná ochrana pred slnkom je nevyhnutnou súčasťou.

Testovanie opaľovacích krémov Esse na križovatke v Namíbii

Skutočný test krému na opaľovanie Esse nastal, keď si ho Riana zabalila do kufrov, keď sa zúčastňovala pretekov v Namíbii. Jednalo sa o päťdňový, 200 km dlhý beh vedený starodávnou vyprahnutou krajinou cezhraničného parku / Ai / Ais-Richtersveld. Aj keď sa preteky konali počas zimy, Riana bola stále dlhý čas vystavená africkému slnku.

Riana na kréme na opaľovanie, ktorý používala  na tvár aj telo, milovala to, že sa ľahko vstrebáva a nemá pocit, že iba „sedí na jej pokožke“. Považovala tiež za obzvlášť užitočné, že necítila potrebu nanášať ochranný krém opakovane, akonáhle ho ráno pred pretekmi použila. „Bolo to vôbec prvýkrát, čo som sa nespálila!“

Produkt Esse Opaľovací krém sa pripravoval dlho: výskumnému tímu v spoločnosti Esse trvalo asi 5 rokov, kým sa dostal do bodu, keď všetky potrebné prvky splnili ciele a očakávania. Tento produkt bol špeciálne vyvinutý pre aktívne dni na slnku a spĺňa aj  environmentálne požiadavky, aby podporil filozofiu zodpovednosti spoločnosti Esse voči planéte.

Viac informácií o opaľovacích krémoch Esse nájdete na našej produktovej stránke ! Najbližšieho obchodníka nájdete tu .