Please choose your preferred language

English Afrikaans

Click any of the text on the image to learn more (Opens in a new tab)

OSVETLENIE PLETI

Vrstvu na dosiahnutie svetlého až stredného pokrytia s prirodzeným, osvetľujúcim povrchom. Ľahké zloženie zanecháva pokožku čistú a žiarivú, zatiaľ čo zvlhčuje a posilňuje bariérovú funkciu.

PRIATEĽSKÝ MIKROBIÓM

Posilnite mikrobióm svojej pokožky pre probiotickými prísadami. Je dokázané, že posilňuje bariérovú funkciu a prispieva k zdravému mikrobiómu pokožky, základ nebude znečisťovať pokožku škodlivými prísadami, ktoré sú často spojené s farebnou kozmetikou.

SPF 30 – PRÍRODNÁ OBRANA KOŽE

Máme vás pokrytých viac ako jedným spôsobom. S SPF 30 a radom antioxidantov je to najprirodzenejší spôsob ochrany pred slnkom, agresormi životného prostredia a látkami znečisťujúcimi životný štýl.

CERTIFIKOVANÝ ORGANICKÝ

Nadácia nie je prirodzenejšia ako táto – certifikovaná podľa ekologických štandardov COSMOS spoločnosťou Ecocert znamená, že neznečisťujete pokožku škodlivými toxínmi, ktoré majú vplyv na pokožku aj na vaše telo. (logo)

VEGANSKÉ A CHUTNÉ ZDARMA

Akreditovaný vegán a krutosť zadarmo, pretože nám záleží na vás rovnako ako vám.

IDEÁLNE PRE CITLIVÚ KOŽU

Bez vôní a nabitý probiotikami na spevnenie pokožky, toto je najlepší všestranný základ na upokojenie, ochranu a posilnenie citlivej pokožky.

AKÉ JE TVOJE ČÍSLO?

Kľúčom k nádherne prírodnému podkladu je dokonalá zhoda farieb. Na výber je 10 odtieňov a každý tón pleti sa tak dokonale hodí.

 

SKIN ILLUMINATION

Layer to achieve light to medium coverage with a natural, illuminating finish.  The lightweight formulation leaves the skin looking sheer and radiant whilst moisturising and strengthening barrier function.

MICROBIOME FRIENDLY

Boost your skin’s microbiome with pre and probiotic ingredients. Proven to strengthen barrier function and contribute to a healthy skin microbiome, the foundation will not pollute the skin with harmful ingredients often associated with colour cosmetics.

SPF 30 – NATURAL SKIN DEFENCE

We’ve got you covered in more than one way. With SPF 30 and a range of anti-oxidants this is the most natural way to get protection from the sun, from environmental aggressors and lifestyle pollutants.

CERTIFIED ORGANIC

Foundation doesn’t get more natural than this – certified to COSMOS organic standards by Ecocert means you are not polluting your skin with harmful toxins that have both an impact on your skin and your body. (logo)

VEGAN AND CRUELTY FREE

Accredited vegan and cruelty free because we care as much as you.

IDEAL FOR SENSITIVE SKIN

Fragrance free and loaded with skin strengthening probiotics, this is the all-round best foundation to calm and protect and strengthen sensitive skins.

WHAT’S YOUR NUMBER?

The key to a beautifully natural foundation is a perfect colour match, with 10 shade to choose from, there is a perfect match for every skin tone.