Please choose your preferred language

English Afrikaans

Každý deň počúvame od odborníkov na starostlivosť o pleť – príliš veľa slnka škodí vašej pokožke . To znamená, že ak máte citlivú pokožku, budete bojovať s konvenčnými krémami na opaľovanie. Majú tendenciu byť nabité syntetickými chemikáliami, takže pravdepodobne dráždia citlivú pokožku až nakoniec budete premýšľať, že spálenie od slnka nemusí byť až také zlé.

Prečo je citlivosť pokožky taká častá?

Pri pohľade na výskyt citlivosti pokožky v mestských, západných spoločnostiach v porovnaní so spoločnosťami vo vidieckych alebo loveckých zberačských spoločnostiach by vás mohlo prekvapiť zistenie, že všetok extra luxus je v podstate receptom na vzplanutie. Ak viac ako polovica populácie tvrdí, že má citlivú pokožku, musíme sa zastaviť a pýtať sa prečo.

Navrhujeme niekoľko dôvodov, medzi ktoré patrí zvýšené vystavenie syntetickým chemikáliám a antibakteriálnym činidlám.

Čo ponúka krém na opaľovanie Esse?

Zohľadnili sme všetky spúšťače, rovnako ako pri všetkých produktoch, ktoré formulujeme:

  • Je to opaľovací krém, takže jeho primárnou funkciou je zabrániť spáleniu – vylúčili sme vôňu.
  • Je na minerálnom základe, takže ho nie je potrebné veľmi konzervovať – ​​konzervovali sme ho veľmi šetrne.
  • Testovali sme ho – VEĽA. Tento produkt bol v laboratóriu 5 rokov a skúšky citlivosti preukázali, že je ideálny pre citlivú pokožku.

Skúšky sa uskutočňovali na 50 dobrovoľníckych subjektoch – 26 malo normálnu pokožku, 4 ekzémy, 3 pleťové alergie a 17 citlivú pokožku. Výsledky testu odhalili, že žiadny zo subjektov nevykazoval žiadnu reakciu, aj keď bol opaľovací krém nanesený na pokožku, ktorá bola desaťkrát zlúpaná.

Keď sa dozvieme viac o dopade moderného životného štýlu na pokožku, je logické, že svoje návyky upravíme.

Aj keď je vystavenie sa slnku predmetom diskusie, možno budete chcieť preskúmať SPF vlastnosti našich krémov – toto je váš dokonalý denný partner na ochranu pred slnečným žiarením. Objavte produkty tu