Please choose your preferred language

English Afrikaans

S blížiacim sa koncom roka, vám mohli uniknúť niektoré z najdôležitejších momentov. Tu je zoznam všetkých cien, ktorými bola spoločnosť Esse ocenená v roku 2019.

 

Ceny kozmetického priemyslu, Veľká Británia a USA

Ocenenia Beauty Industry Awards zdôraznili niektoré z najmodernejších a najpokročilejších inovácií v oblasti formulovania a zároveň poukázali najmä na tie značky, ktoré sa zameriavajú na rýchlo sa rozvíjajúcu oblasť nezávislej krásy.

Víťazi roku 2019 boli vyhlásení v Paríži dňa 3. apríla rd , kde bola spoločnosť Esse vyhlásená ako Best Indie Beauty Brand – veľká česť, vzhľadom k tomu, že ceny sú zamerané skôr na nezávislý sektor.

 

Ceny organickej krásy, Švédsko

 • NOC Švédsko , je to nezisková organizácia oddaná rastu a využívaniu prírodných organických kozmetických prípravkov vo Švédsku. Organic Beauty Awards sa zameriavajú na propagáciu výhod organickej kozmetiky pre zdravie a udržateľnosť.

  Švédsko má pre nás špeciálne miesto, pretože Esse si získala veľké uznanie vďaka odhodlaniu nášho švédskeho tímu. Z tohto dôvodu nás veľmi potešilo, že v roku 2019 získala Esse najvyššie ocenenie v troch kategóriách.

 

Ocenenie Beauty Awards, Veľká Británia

Ocenenie Attracta Awards, ktoré v roku 2014 založila Courtney Attracta Courtney, je jediné ocenenie krásy, ktoré udeľuje medzinárodne uznávaný maskér. Ceny sa zameriavajú na kvalitu a integritu a cieľom týchto ocenení je zdieľať profesionálne zasvätené vedomosti o líčení a starostlivosti o pleť.

Probiotické sérum Esse bolo ocenené ako Najlepšie denné sérum v kategórii Prírodné, luxusné.

 

Ocenenie Skincare Professional Awards (SPA), Švédsko

Hyaluronic Ampoule spoločnosti Esse, ktorá bola vyhlásená za víťaza na tohtoročnej výstave Hud en Kosmetikk v Štokholme, vyhrala v kategórii Profesionálny produkt roka – učinná podpora kyseliny hyalurónovej, ktorý intenzívne hydratuje. Tvorí súčasť profesionálneho sortimentu dostupného prostredníctvom salónnych a kúpeľných procedúr.

Je to veľmi vytúžené ocenenie.

 

 

Organics, Clean Awards, Španielsko

Na záver sezóny ocenení roku 2019 bola spoločnosť Esse uznaná v niekoľkých kategóriách v španielskej súťaži Organics Clean Awards 2020 – čo predstavuje skvelý štart do budúceho roka.

kategórii Brand Awards bola Esse ocenená v troch kategóriách:

 • Medzinárodná cena za značku
 • Cena obalového dizajnu
 • Cena značky Wellness

V kategóriách Najlepšie produkty získala Esse popredné miesto v piatich kategóriách:

 • Najlepší čistiaci gél – Gel Cleanser
 • Najlepší produkt pre citlivú pokožku – Nourish Moisturiser
 • Najlepší peeling na tvár – Cocoa Exfoliator
 • Najlepšia maska ​​na tvár – Clay Mask
 • Najlepšie olejové sérum – Probiotic Serum